Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Czarny Młyn - Oferty sprzedaży działek

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

287 928 zł940 m² 306,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana | blisko jastrzębiej góry | las | inwestycja | ogrodzona | czarny młyn | Czarny Młyn- osada kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łowiecka

Czarny Młyn,pomorskie

600 000 zł5 973 m² 100,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka z widokiem na rezerwat przyrody Nieruchomość: działka o powierzchni 5973 m2. Teren płaski z widokiem na rezerwat przyrody Moroszka Bielawskiego Błota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

656 700 zł5 970 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

***działka W otulinie lasów*** Działka w miejscowości Czarny Młyn - osada kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Puck. Osada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

989 000 zł5 970 m² 165,66 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij